HEMEN ARA!

EKONOMİK SERİ PANEL KULÜBELER | EKO 135 CM X 210 CM BEKÇI KULÜBESI


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ekonomik Seri 135 cm x 210 cm boyutlarında sandwich panel sistemli güvenlik kulübesidir.


ALT TABAN: Boyalı profil şaseden oluşmakta olup iç kayıt 30x50x1.5 mm kalınlıkta boyalı profili dış kayıt 20x40x1.5 mm kalınlıkta boyalı profildir.  


ALT TABAN KAPLAMASI :  16  mm kalınlıkta yanmaya, çürümeye, küflenmeye ve darbe dayanımına dayanıklı ses ve  koku yapmayan betopan levha ile döşenmiş olup üzeri pwc  mineflo ile kaplanarak ısı yalıtımı ve silinebilir hijyenik bir görüntü oluşturur.


İÇ VE DIŞ DUVAR KAPLAMALARI :  iç ve dış duvar kaplamalar 0,45 mm 9002 boyalı özel şekillendirilmiş sac tan olup arasında 16 dansite 40 mm kalınlıkta strafor köpük vardır,


KAPI DOĞRAMALARI : 71X185 cm ölçülerinde dıştan takılan dışa açılan pvc çerçeveden dir. KALE , İTO veya DAF  marka kilit bulunmaktadır.


ELEKTRİK TESİSATI : Elektrik tesisatı sıva üstü  kablo kanallı olup standart kabinlerde anahtar, topraklı priz, 16 amper sigorta, sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için buat kutusu mevcuttur.  Tavan  gloplarla aydınlatması yapılmaktadır. TSE onaylı ürünler 9002 boyalı saçtan yapılmıştır. Kabine bütünlük ve görsellikle  beraber yağmur tahliye görevi yapmaktadır. Standart üretimlerde raal 9002 kırık beyaz kullanılmaktadır


ÇATI KISMI : 1mm galvaniz üzeri pwc lambri kaplı, arasında ısı izolasyonu için 16 dansite strafor köpük ve üst kısmı 0,45 trapez,0,45 düz saç yada ABS plastik değildir)

Etiketler : Güvenlik Kulubesi Satılık Bekçi Kulubesi Kiralık Bekçi Kulubesi Ekonomik Bekçi Kulubesi
Whatsapp ile Sipariş Ver
×
Ana Sayfa Kategoriler Hizmet Verdiğimiz İller Kurumsal Bilgiler İletişim Bilgileri